İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM'ın "29 Ekim Cumhuriyet Bayramı" Mesajı

Dünyanın hızla geliştiği günümüzde, Millet olarak Cumhuriyetin bize kazandırdığı değerlerin kıymetini daha iyi idrak ediyoruz. Yüce ulusumuzun, esareti kabullenmeyerek yedi düvele karşı hür iradesi ile göğsünü siper edip istiklal mücadelesini vererek kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin 95. Yıldönümündeyiz.

Cumhuriyetimizin değerlerini, demokrasiyle taçlandırma başarısı gösteren Ülkemiz, bugün her alanda kendini ispatlamış bir dünya devleti haline gelmiş olup, belirlediği 2023 hedeflerine doğru yürüyüşünü istikrarla sürdürmektedir. Milletimiz, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hiçbir fedakârlıktan kaçınmayarak, birlik ve beraberlik içerisinde, hoşgörüsünü, sağduyusunu kaybetmeden ilerleme yolunda sağlam adımlarla yürümeye devam edecektir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin 95. Yıldönümü vesilesi ile Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları başta olmak üzere, Cumhuriyetimizin kurulmasında ve yaşatılmasında emeği geçen bütün şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi şükranla anıyor, Yüce Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramı’ nı yürekten kutluyor, saygılar sunuyorum.

 
                                                                                                                                                                                          Mustafa YILDIRIM
                                                                                                                                                                    Gaziantep Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler
                                                                                                                                                                                                 İl Müdürü