Çocuklarımızın Halfeti – Rumkale Gezisi

İl Müdürlüğümüzde koruma ve bakım altında bulunan çocuklara yönelik Yavuzeli Kaymakamı Murtaza ERSÖZ tarafından 15.10.2017 tarihinde Halfeti – Rumkale gezisi düzenlenmiştir.

47 çocuğun katılım sağladığı etkinliğe Yavuzeli Kaymakamı Murtaza ERSÖZ, Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanı Buğrahan PINAR, Yavuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf ALÇIK ve kurum personelleri ev sahipliği etmiş olup; İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM, İl Müdür Yardımcımız Rüstem ÇOBAN,  Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi Müdürü Nurcan MURAT ile çocukların danışmanları ve bakım personelleri katılmışlardır.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından temin edilen otobüsle evlerden alınan çocuklar Yavuzeli üzerinden Rumkale’ ye geçilmiştir. Rumkale’ de tekne turu ve yemeğin ardından Halfeti ilçesine geçilerek çocuklar ile birlikte gezilmiştir. Halfeti gezisinin ardından Gaziantep’ e dönülmüştür.

Çocukların etkinlikten gayet mutlu döndükleri ve memnun kaldıkları gözlemlenmiş olup; bizleri en iyi şekilde ağırladıkları için başta Yavuzeli Kaymakamı Murtaza ERSÖZ olmak üzere Yavuzeli İlçe Jandarma Komutanı Buğrahan PINAR, Yavuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf ALÇIK ve kurum personellerine bir kez daha teşekkürlerimizi sunarız.