"Cennetin Çocukları" Projesinin Kapanış Programı Gerçekleştirildi

Gaziantep Valiliği koordinasyonunda, kalkınma Bakanlığı tarafından SODES programı kapsamında finanse edilen ve Gaziantep Üniversitesi ortaklığı ile İl Müdürlüğümüz tarafından Şehit ve Gazi çocuklarımıza yönelik yürütülmekte olan "Cennetin Çocukları" projesinin kapanış programı düzenlenen akşam yemeği ile gerçekleştirilmiştir.

Gerçekleştirilen kapanış programına Gaziantep Vali Yardımcısı Halil UYUMAZ, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Metin BEDİR, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan AKYILMAZ, İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM, Gaziantep Üniversitesi Toplumsal Duyarlılık Projeleri Birimi Proje Uzmanları, SODES Koordinasyon Birimi Proje Koordinatörü, Gaziantep Üniversitesi Öğrencileri, şehit ve gazi çocukları ile aileleri katılmışlardır.

Yemek ile başlayan programda protokol üyelerinin konuşmaları, prrojeye dair sunum, projede gerçekleştirilen etkinliklere ait fotoğraflardan oluşan fotoğraf gösterimi ile devam etmiştir. Proje etkinlikleri arasında yer alan yüzme kursu ve kitap okuma kampanyasına katılarak hediye almaya hak kazanan çocuklarımıza hediyeleri Gaziantep Vali Yardımcısı Halil UYUMAZ, Gaziantep Üniversitesi Rektör Yrd. Prof. Dr. Metin BEDİR, İpekyolu Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Burhan AKYILMAZ ve İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM tarafından takdim edilmiştir.

Hediye takdiminin ardından çocuklar ve aileleri ile protokol üyelerinin toplu fotoğraf çekimiyle program sona ermiştir.