“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü” Kapsamında Bir Çok Etkinlik Düzenlendi

“25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü” kapsamında İl Müdürlüğümüze bağlı Şiddet Önleme ve İzleme Merkezi Müdürlüğünce etkinlikler düzenlenmiştir.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele etkinliklerimiz kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde bir çok kişinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM’ın konuşması ile başlamış olup Uzman Fizyoterapist Zeynep ELBEYLİ, Gaziantep Üniversitesinde görevli akademisyen Şenay Leyla KUZU, Gaziantep İl Müftülüğü eğitim uzmanı İsmail Hakkı ÇATLI ve Gaziantep Barosu Kadın Hakları Komisyonu üyesi Serpil YILMAZ ‘ın günün anlam ve önemine istinaden yapmış oldukları konuşmaları ile devam etmiştir. Etkinliğimize katkıda bulunan katılımcılarımıza teşekkür plaketleri İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM tarafından sunulmuştur.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele etkinliklerimiz kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde bir çok kişinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Uzman Fizyoterapist Zeynep ELBEYLİ'nin "Bir Aydınlanma Öyküsü" adlı kadın temalı kişisel sanat sergisi Zeynep ELBEYLİ'nin sunumları ile sergilenmiştir.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele etkinliklerimiz kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde bir çok kişinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Şiddet Önleme ve İzleme Merkezimizde görevli personelimiz tarafından 25 Kasıma özel gerçekleştirilen sokak röportajları sunulmuştur.

25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele etkinliklerimiz kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde bir çok kişinin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz etkinliğimiz için oluşturulan “Siz olsaydınız şiddeti nasıl sonlandırırdınız?” adlı panomuza günün anlam ve önemine istinaden kısa notlar bırakan katılımcılarımıza Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından etkinliğimiz için bağışta bulunulan fideler hediye edilmiştir. 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü etkinliklerimiz kapsamında Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Şehitkamil Kültür ve Kongre Merkezinde gerçekleştirmiş olduğumuz etkinliğime katılan katılımcılar "Bir renk kat bir iz de sen bırak" adlı panomuzda resim tamamlama etkinliğini gerçekleştirdiler.