Çocuk Yuvası Müdürlüğü’ nün 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinliği

21.04.2017 tarihinde sabah 09.00 – 11.30 saatleri arasında İl Müdürlüğümüze bağlı Gaziantep Çocuk Yuvası Müdürlüğü bahçesinde düzenlenmiş olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğine İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM, İl Müdür Yardımcımız Nermin YETKİN, Şahinbey İlçe Mal Müdürü Zeynülabiddin TOPRAK, Şahinbey Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih ERDEMCİ, Kuruluş Müdürlerimiz, Gaziantep Kimsesiz Çocukları Koruma Derneği Başkanı ve üyeleri ve diğer misafirlerimiz katılmışlardır.

Etkinlik; saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından İl Müdürümüz Mustafa YILDIRIM ve Şahinbey Halk Eğitim Merkezi Müdürü Salih ERDEMCİ’ nin günün anlam ve önemini belirten konuşmaları ile başlamıştır.

Şahinbey Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ ne bağlı Çocuk Halk oyunları ekibinin folklor gösterileri, çocuk yuvasında kalan çocuklarımızın 23 Nisan şiirleri okuması, Türkiye, kelebek, arı ve kırmızı elma rontları ve güldür güldür skeci gösterimler yapılmış olup çocuk koromuz şarkılar söylemiştir.
Etkinlik bitiminde palyaço ve çocuklarımız müzik eşliğinde dans ederek eğlenmiş olup, gelen misafirlerimize kurum personellerince hazırlanan ikramlar sunulmuştur. Gaziantep Çocuk Yuvası Koruma ve Bakım altında bulunan çocukların emekleriyle yapılan ahşap boyama sergisi misafirlerin beğenisine sunulmuş ve büyük ilgi ve beğeni toplamıştır.

Etkinlik Çocuk Yuvası Müdürü Ömer İNCİ’ nin teşekkür konuşmasının ardından sona ermiştir.