8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kapsamında Şehit Yakınlarıyla Anlamlı Etkinlik

Gaziantep Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğümüz tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinliğe, Sayın Valimiz Ali YERLİKAYA ve annesi, İl Emniyet Müdürü Erhan GÜLVEREN’ in eşi Pekay Şube Başkanı Arzu GÜLVEREN, Pekay Yönetim Kurulu Üyesi Okşan ACAR, Aile ve sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım, Şehit Gazi Birimi Çalışanları ve büyük ailemizin birer parçası olan 150 şehit  yakını katılmışlardır.

Etkinliğe katılan misafirler hep birlikte yenilen yemekte sohbet ettiler. Şehitlerimizin eşlerini unutmayan Sayın Valimiz Ali YERLİKAYA İl Emniyet Müdürü Erhan GÜLVEREN’ in eşi Pekay Şube Başkanı Arzu GÜLVEREN ve Yönetim Kurulu Üyesi Okşan ACAR, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mustafa Yıldırım, aziz şehitlerimizin  eşlerinin Dünya Kadınlar günü kutlayarak çeşitli hediyeler verilirken hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Etkinlikte Sayın Valimiz Yerlikaya, büyük ailemizin büyük parçaları olan şehit yakınlarının sorunlarını dinleyerek, çözüm önerilerinde bulunmuştur. 
Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak şehit yakınlarına hayatlarında başarılar diler ve Aziz Şehitlerimizi rahmetle anıyoruz…